Detransition, Baby
Torrey Peters
Engels | 14-10-2021 | 368 pagina's
9781788167222
Paperback / softback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
A uniquely trans take on love, motherhood, and those exes who you just can't quit.
Details
| EAN : | 9781788167222 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 14-10-2021 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 288 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |