20,99
Herdruk
Voorraad in de winkel
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781787635920 |
| Uitgever : | Transworld Publishers Ltd |
| Publicatie datum : | 29-09-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 152 mm |
| Breedte : | 234 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 472 gr |
| Status : | Herdruk |
| Aantal pagina's : | 352 |
Aanrader
Een met veel mysterie omgeven debuut.
Het boek is nu beschikbaar en de film zal vanaf 2 februari te zien zijn. Het boek speelt een grote rol in de film. De film is dus geen verfilming van het boek, maar complementair!
Razend spannende kruising tussen Mission Impossible en Dan Brown met flarden Indiana Jones en The King's Men en met veel humor geschreven. Een heerlijk pageturner.