The Tarot Reader Of Versailles
Anya Bergman
Engels | 12-02-2026 | 544 pagina's
9781786582607
Paperback / softback
14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
From the international bestselling author of The Witches of Vardø comes a a sweeping, powerful novel where allegiances, betrayals and even fate itself can be forged or broken by the turn of a card . . .
Details
| EAN : | 9781786582607 |
| Uitgever : | Bonnier Books Ltd |
| Publicatie datum : | 12-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 128 mm |
| Breedte : | 198 mm |
| Dikte : | 36 mm |
| Gewicht : | 378 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 544 |