Slaughterhouse 5
Kurt Vonnegut
Engels | 02-10-2024 | 192 pagina's
9781784879822
Paperback / softback
14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781784879822 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 02-10-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 131 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 140 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 192 |
| Reeks : | Against War |