19,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Celebrating 100 Years of Joyce's masterpieceWith a new introduction by Anne EnrightSet entirely on one day, 16 June 1904, Ulysses follows Leopold Bloom and Stephen Daedalus as they go about their daily business in Dublin.
Details
| EAN : | 9781784877712 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 20-01-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 213 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 45 mm |
| Gewicht : | 615 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 688 |