The Swimming-pool Library
Alan Hollinghurst
Engels | 02-07-2015 | 432 pagina's
9781784870317
Paperback / softback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Young, gay, William Beckwith spends his time, and his trust fund, idly cruising London for erotic encounters. When he saves the life of an elderly man in a public convenience an unlikely job opportunity presents itself - the man, Lord Nantwich, is seeking a biographer.
Details
| EAN : | 9781784870317 |
| Uitgever : | Vintage Publishing |
| Publicatie datum : | 02-07-2015 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 203 mm |
| Breedte : | 133 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 300 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 432 |