Radical Universalism
Omri Boehm
Engels | 16-12-2025 | 176 pagina's
9781681379852
Paperback / softback
23,79
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781681379852 |
| Uitgever : | New York Review Books |
| Publicatie datum : | 16-12-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 178 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 178 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 176 |