Read People Like A Book
Patrick King
Engels | 19-12-2020 | 276 pagina's
9781647432225
Paperback / softback
20,99
Voorraad in de winkel
Te bestellen bij leverancier
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781647432225 |
| Uitgever : | Pkcs Media, Inc. |
| Publicatie datum : | 19-12-2020 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 125 mm |
| Breedte : | 204 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 296 gr |
| Status : | Te bestellen bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 276 |