We Need To Talk About Putin
Mark Galeotti
Engels | 06-11-2025 | 176 pagina's
9781529981094
Paperback / softback
15,50
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781529981094 |
| Uitgever : | Ebury Publishing |
| Publicatie datum : | 06-11-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 129 mm |
| Breedte : | 198 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 160 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 176 |