Theory and Philosophy in Applied Research
Peter J Adams
Engels | 09-05-2026 | 360 pagina's
9781529673050
Paperback / softback
45,00
Voorraad in de winkel
POD (Beschikbaar als print-on-demand.)
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
An approachable, down-to-earth guide for students and researchers needing to bring theory and philosophy into applied research. It goes far beyond the traditional areas of positivism and postmodernism to challenge identity, power, and society.
Details
| EAN : | 9781529673050 |
| Uitgever : | SAGE |
| Publicatie datum : | 09-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 240 mm |
| Breedte : | 168 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 604 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 360 |