Be Useful
Arnold Schwarzenegger
Engels | 29-01-2025 | 256 pagina's
9781529146554
Paperback / softback
18,95
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781529146554 |
| Uitgever : | Veltman Distributie Import Books |
| Publicatie datum : | 29-01-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 224 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 256 |