American Psycho
Bret Easton Ellis
Engels | 07-05-2026 | 416 pagina's
9781529077155
Paperback / softback
14,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
An international bestseller and true modern classic, American Psycho is a bitter black comedy about a world we all recognize but do not wish to confront.
Details
| EAN : | 9781529077155 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 07-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 196 mm |
| Breedte : | 131 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 283 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 416 |
| Reeks : | Picador Collection |