These Shattered Spires
Cassidy Ellis Salter
Engels | 10-03-2026 | 368 pagina's
9781526682994
Paperback / softback
14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
In a rotten and bloody world, four magical rivals are forced to work together to avoid certain death in a deadly competition. A queer, gothic fantasy YA, perfect for fans of The Atlas Six and Gideon the Ninth.
Details
| EAN : | 9781526682994 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 10-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 131 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 299 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |
| Reeks : | Wyrdos |