Crescent City Hardcover Box Set
Sarah J. Maas
Engels | 11-06-2024 | 2448 pagina's
9781526670922
Hardback
89,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781526670922 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 11-06-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 248 mm |
| Breedte : | 172 mm |
| Dikte : | 168 mm |
| Gewicht : | 3447 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 2448 |
| Reeks : | Crescent City |