Harry Potter – A Magical Year
J.k. Rowling
Engels | 05-10-2021 | 240 pagina's
9781526640871
Hardback
35,00
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781526640871 |
| Uitgever : | Bloomsbury Publishing Plc |
| Publicatie datum : | 05-10-2021 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 234 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 1020 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 240 |