The Puzzle Wood
Helen-rose Andrews-Rosie Andrews
Engels | 13-02-2025 | 368 pagina's
9781526637406
Paperback / softback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
The deeply atmospheric and spell binding new historical novel from the author of Sunday Times bestseller, The Leviathan. Deep in the woods, something is stirring…
Details
| EAN : | 9781526637406 |
| Uitgever : | Bloomsbury Publishing Plc |
| Publicatie datum : | 13-02-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 165 mm |
| Breedte : | 197 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 260 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |