Harry Potter And The Order Of The Phoenix – Slytherin Edition
J.k. Rowling
Engels | 11-06-2020 | 816 pagina's
9781526618214
Paperback / softback
12,59
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781526618214 |
| Uitgever : | Bloomsbury Publishing Plc |
| Publicatie datum : | 11-06-2020 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 129 mm |
| Breedte : | 197 mm |
| Dikte : | 54 mm |
| Gewicht : | 648 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 816 |