13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
The exciting follow-up to Carry On by the number one New York Times bestselling author of Fangirl, Rainbow Rowell.
Details
| EAN : | 9781509896905 |
| Uitgever : | Pan Macmillan |
| Publicatie datum : | 06-08-2020 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 131 mm |
| Breedte : | 196 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 256 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |
| Reeks : | Simon Snow |