18,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
A beautiful edition of one of the most scandalous, and most important, novels ever written.
Details
| EAN : | 9781509842889 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 01-01-2017 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 159 mm |
| Breedte : | 102 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 240 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 432 |
| Reeks : | Macmillan Collector's Library |