14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Escaping the past is impossible when the present threatens to devour you. The Last of Us and The Walking Dead meet The Hunger Games in this heartstopping YA zombie dystopia, where outsiders and islanders are pitted against each other - and the undead - in a game show to the death.
Details
| EAN : | 9781444980769 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 26-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 237 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 336 |
| Reeks : | To the Death |