Only On The Weekends
Dean Atta
Engels | 24-05-2022 | 528 pagina's
9781444960563
Paperback / softback
12,59
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Mack never thought he'd find love, but now two boys want to be with him. Will he choose Karim or Finlay? And can true love last for ever? A must-read queer love story for fans of Sarah Crossan and Sex Education, written in verse by Dean Atta.
Details
| EAN : | 9781444960563 |
| Uitgever : | Hachette Children's Group |
| Publicatie datum : | 24-05-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 129 mm |
| Breedte : | 197 mm |
| Dikte : | 49 mm |
| Gewicht : | 460 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 528 |