Heartstopper Volume 4
Alice Oseman
Engels | 18-05-2026 | 384 pagina's
9781444952797
Paperback / softback
22,99
Niet bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
*NEW YORK TIMES AND SUNDAY TIMES BESTSELLING AUTHOR**Heartstopper Forever movie coming July 17 from Netflix*Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. The bestselling LGBTQ+ graphic novel series about life, love, and everything that happens in between. *Includes exclusive Teachers mini-comic*
Details
| EAN : | 9781444952797 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 18-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 231 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 475 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 384 |
| Reeks : | Heartstopper |