The Great Gatsby and Other Classic Works
Fitzgerald, F. Scott
Engels | 15-07-2021 | 944 pagina's
9781435170513
Hardback
40,00
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
This attractively designed edition of the classic novel set in the Roaring Twenties is bound in genuine bonded leather, with gilt-edged pages and a ribbon marker.
Details
| EAN : | 9781435170513 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 15-07-2021 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 241 mm |
| Breedte : | 165 mm |
| Dikte : | 53 mm |
| Gewicht : | 1410 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 944 |
| Reeks : | Barnes & Noble Leatherbound Classic Collection |