16,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
A new gold paperback edition of the global bestseller, featuring a jaw-dropping bonus final chapter
Details
| EAN : | 9781408726600 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 20-01-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 255 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |