11,19
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781405936248 |
| Uitgever : | Penguin Books Ltd |
| Publicatie datum : | 01-04-2021 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 256 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |
Unputdownable
The cliffhangers and plottwist made this book truly unputdownable! A detective with a splash of lucid dreaming to make you lose track of what is real or not. (Do not read at 3am!!)
- Aimee (The English Bookstore The Hague)