25,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Is it really possible to change your entire personality in a year? The Atlantic journalist Olga Khazan proves that it is in Me, But Better, which covers her year-long experiment in personality change. Perfect for fans of 10% Happier and Year of Yes.
Details
| EAN : | 9781399822848 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 27-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 287 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 288 |