27,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar, de levertijd is 4-5 werkdagen
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
This new edition of RED RISING comes from the HODDERSCAPE VAULT . . . giving fans who missed out first time round a chance to own a beautiful hardback copy with brand new foil on the case.
Details
| EAN : | 9781399740289 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 05-12-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 244 mm |
| Breedte : | 167 mm |
| Dikte : | 36 mm |
| Gewicht : | 615 gr |
| Status : | Te bestellen bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 400 |
| Reeks : | Red Rising Series |