13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
This richly told adult fantasy debut teems with Chinese deities and demons cavorting in jazz age Shanghai.
Details
| EAN : | 9781399717458 |
| Uitgever : | Hodder & Stoughton |
| Publicatie datum : | 02-05-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 252 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |
| Reeks : | Shanghai Immortal |