14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
#1 New York Times bestselling author Fredrik Backman, who 'captures the messy essence of being human' (The Washington Post), returns with an unforgettably funny, deeply moving tale of four teenagers whose friendship creates a bond so powerful that it changes a stranger’s life twenty-five years later.
Details
| EAN : | 9781398516434 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 12-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 132 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 318 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 448 |