22,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar, de levertijd is 6-7 werkdagen
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Stuart Turton meets The Magpie Murders in this immersive and unique story for fans of clever crime fiction.
Details
| EAN : | 9781398514508 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 29-07-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 232 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 550 gr |
| Status : | Te bestellen bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 512 |