15,39
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
The 2025 film tie-in edition of the global bestseller that inspired the hit musical phenomenon.
Details
| EAN : | 9781035421060 |
| Uitgever : | Headline Publishing Group |
| Publicatie datum : | 01-10-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 196 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 354 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 512 |