Gratis verzending vanaf €50,-

The Details


Engels | 18-01-2024 | 176 pagina's

9781035400584

Paperback / softback


€ 15,50


 Voorraad in de winkel

   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €50,-




Tekst achterflap

An intoxicating international bestseller about a woman in the throes of a fever remembering the important people in her past, the memories laid bare in vivid detail as her body temperature races - for fans of Rachel Cusk and Lucia Berlin

Details

EAN :9781035400584
Auteur: 
Uitgever :Veltman Distributie Import Books
Vertaler : Josefsson, Kira
Publicatie datum :  18-01-2024
Uitvoering :Paperback / softback
common.Language :Engels
Hoogte :200 mm
Breedte :130 mm
Dikte :10 mm
Gewicht :130 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :176