Different Kind of Power
Jacinda Ardern
Engels | 03-06-2025 | 352 pagina's
9781035045419
Paperback / softback
25,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
From the former prime minister of New Zealand comes a deeply personal memoir chronicling her extraordinary rise and offering inspiration to a new generation of leaders.
Details
| EAN : | 9781035045419 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 03-06-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 235 mm |
| Breedte : | 154 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 453 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |