20,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
The third book in the Green Creek series. When Robbie Fontaine receives a critical mission from his Alpha, he seizes the chance to finally belong to a pack. But there are rumours of a traitor in their midst - including the wolf who may be his mate.
Details
| EAN : | 9781035002221 |
| Uitgever : | Pan Macmillan |
| Publicatie datum : | 01-02-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 234 mm |
| Breedte : | 154 mm |
| Dikte : | 43 mm |
| Gewicht : | 688 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 560 |