Let's Meet Taylor
Claire Baker-Alexandra Koken
Engels | 15-02-2024 | 32 pagina's
9780753449936
Paperback / softback
9,79
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
A story book about everyone's favourite superstar - Taylor Swift!
Details
| EAN : | 9780753449936 |
| Uitgever : | Pan Macmillan |
| Publicatie datum : | 15-02-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 195 mm |
| Breedte : | 240 mm |
| Dikte : | 6 mm |
| Gewicht : | 148 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | Let's Meet |