20,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar, de levertijd is 4-5 werkdagen
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Set in a small town in the wake of a horrific school shooting, "Nineteen Minutes" brings together lawyer Jordan McAfee, who represents a boy who desperately needs someone on his side, and Patrick Ducharme, the intrepid detective whose best witness is the daughter of the superior court judge. Washington Square Press
Details
| EAN : | 9780743496735 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 05-02-2008 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 208 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 368 gr |
| Status : | Te bestellen bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 480 |
| Reeks : | Wsp Readers Club |