The Tech Coup
Marietje Schaake
Engels | 16-09-2025 | 344 pagina's
9780691241197
Paperback / softback
20,50
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
In The Tech Coup, Marietje Schaake offers a behind-the-scenes account of how technology companies crept into nearly every corner of our lives and our governments.
Details
| EAN : | 9780691241197 |
| Uitgever : | Princeton University Press |
| Publicatie datum : | 16-09-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 129 mm |
| Breedte : | 198 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 306 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 344 |