Get Over It, April Evans
Ashley Herring Blake
Engels | 03-02-2026 | 400 pagina's
9780593816011
Paperback / softback
14,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar, de levertijd is 4-5 werkdagen
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9780593816011 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 03-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 202 mm |
| Breedte : | 133 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 284 gr |
| Status : | Te bestellen bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 400 |
| Reeks : | Clover Lake |