Red Rising 3-Book Box Set
Pierce Brown
Engels | 17-10-2023 | 1552 pagina's
9780593724460
Paperback / softback
40,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar, de levertijd is 4-5 werkdagen
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9780593724460 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 17-10-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 144 mm |
| Dikte : | 87 mm |
| Gewicht : | 1244 gr |
| Status : | Te bestellen bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 1552 |
| Reeks : | Red Rising Series |