Do Androids Dream Of Electric Sheep?
Philip K Dick
Engels | 01-03-2010 | 208 pagina's
9780575094185
Paperback / softback
17,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Philip K. Dick's classic SF novel, which was adapted as the film BLADE RUNNER.
Details
| EAN : | 9780575094185 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 01-03-2010 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 131 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 188 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 208 |
| Reeks : | S.F. MASTERWORKS |