16,79
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9780500653067 |
| Uitgever : | Thames & Hudson Ltd |
| Publicatie datum : | 05-10-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 245 mm |
| Breedte : | 268 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 420 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | If I Had A… |