26,59
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
In a series of personal essays, prominent journalist and LGBTQIA activist George M. Johnson explores his childhood and adolescence growing up as a gay black man.
Details
| EAN : | 9780374312718 |
| Uitgever : | Farrar, Straus And Giroux (byr) |
| Publicatie datum : | 28-04-2020 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 146 mm |
| Breedte : | 215 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 390 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 320 |