Queen Charlotte: Before The Bridgertons Came The Love Story That Changed The Ton...
Julia Quinn-Shonda Rhimes
Engels | 09-05-2023 |
9780349436685
Paperback / softback
22,39
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9780349436685 |
| Uitgever : | Little, Brown |
| Publicatie datum : | 09-05-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 153 mm |
| Breedte : | 231 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 428 gr |
| Status : | Bestelbaar |