19,95
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Acclaimed cultural critic Greil Marcus tells the story of Bob Dylan through the lens of seven penetrating songs
Details
| EAN : | 9780300274103 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 01-10-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 254 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 288 |