The Cat That Walked By Himself And Other Tales
Rudyard Kipling
Engels | 19-03-2026 | 128 pagina's
9780241783153
Hardback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9780241783153 |
| Uitgever : | Penguin Random House Children's Uk |
| Publicatie datum : | 19-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 117 mm |
| Breedte : | 169 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 138 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |
| Reeks : | The Little Puffin Clothbound Classics |