The Selfish Giant And Other Tales
Oscar Wilde
Engels | 19-03-2026 | 128 pagina's
9780241783115
Hardback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9780241783115 |
| Uitgever : | Penguin Random House Children's Uk |
| Publicatie datum : | 19-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 168 mm |
| Breedte : | 118 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 148 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |
| Reeks : | The Little Puffin Clothbound Classics |