13,99
Tijdelijk niet beschikbaar
Voorraad in de winkel
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9780241630877 |
| Uitgever : | Penguin Books Ltd |
| Publicatie datum : | 25-05-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 118 mm |
| Breedte : | 169 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 186 gr |
| Status : | Tijdelijk niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Reeks : | Little Clothbound Classics |