Diary Of A Wimpy Kid: Hot Mess (book 19)
Jeff Kinney
Engels | 22-10-2024 | 224 pagina's
9780241583166
Hardback
20,99
Herdruk
Voorraad in de winkel
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9780241583166 |
| Uitgever : | Penguin Random House Children's Uk |
| Publicatie datum : | 22-10-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 205 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 284 gr |
| Status : | Herdruk |
| Aantal pagina's : | 224 |
| Reeks : | Diary Of A Wimpy Kid |