Madonna In A Fur Coat
Sabahattin Ali
Engels | 04-03-2021 | 192 pagina's
9780241422267
Paperback / softback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9780241422267 |
| Uitgever : | Penguin Books Ltd |
| Vertaler : | Maureen Freely - Alexander Dawe |
| Publicatie datum : | 04-03-2021 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 146 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 192 |