Artificial Intelligence
Melanie Mitchell
Engels | 24-09-2020 | 448 pagina's
9780241404836
Paperback / softback
16,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9780241404836 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 24-09-2020 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 180 mm |
| Breedte : | 109 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 262 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 448 |
| Reeks : | Pelican Books |